Teslimat Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından www.bahcemobilyası.com 'de belirtilen gönderim süresi içinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilen siparişler, Türkiye genelinde, en geç 3 is günü içinde (bazı illerde süre değişebilir) adresinize ulaştırılır. Bazı bölgelerde şubelerin bulunmaması sebebiyle ürünler teslim alınmak üzere şubelerde bekletilir.

İstanbul, Ankara, Bursa ve güzergah üzerinde olan bölgelere teslimat tarafımızca yapılmaktadır.

Taşıma ücretleri: Kargo ücretleri Garden Star'a aittir.

Gönderim süresi: Sipariş alındıktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süredir.

İş günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar olan süre zarfıdır.

Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce ürün sayfasında görülebilir. Dönemsel olarak bu süre uzayabilmektedir. Bilgi almanızı rica ederiz. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi iş günü olarak ortalama 4 is günüdür. Stoksuz ürünlerde termin süresine bağlı olarak da süre uzayabilmektedir.

Bir sipariş ancak ön ödemesi yapıldıktan sonra onaylanır ve alınmış sayılır. Gönderim süresi, ödemenin hesabımıza geçtiği iş gününden itibaren siparişin kargoya verilmesine kadar geçen süredir.

Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur?

Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldigi gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not bırakır. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler www.bahcemobilyası.com 'a geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur.

Kargo sorunları için nereye başvurabilirim ?

Kargo ile ilgili sorunlarınızı (gecikme, hasar, eksik vs.), mutlaka sipariş numarası belirterek info@gaggohome.com adresine bildiriniz.

Kargo firmalarının adrese teslimat yapmadığı istisna bölgeler:

Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler, Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanlıklar vb.), Ögrenci Yurtları, öğrenciye gönderilen paketleri almayan bazı üniversiteler

Adrese teslim edilemeyen paketler müşteriye en yakin kargo şubesinde bekletilir ve teslim alınmaları için kargo şubesinden müşteriye telefon edilir.

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından www.bahcemobilyası.comgarantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili size bir e-mail gönderilecektir.

www.bahcemobilyası.com ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Stok tutulmayan ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı siparişler ortalama 3 iş günü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş oldugunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadir de olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve siparişiniz isterseniz iptal edilecektir.

Kesinlesen siparişler kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.

Garden Star ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu degildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu oldugunda Garden Star kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.